Vstupná diagnostika

Komplexná diagnostika prístrojom BICOM OPTIMA sa vykonáva formou kombinovanej testovacej techniky BICOM (KTT BICOM). Prístrojom je umožnené stanovovať aj počiatočné štádia vývoja patologických procesov, keď sa ochorenie iba začína a jeho klinické príznaky sa ešte neprejavujú. Týmto nám dáva možnosť zabrániť vzniku ochorenia či poškodenia nášho organizmu. Testovacie sady KTT BICOM umožňujú rýchle, systematické odhalenie – aj skrytých – príčin (patológií, problémov) u pacienta. Najprv sa pomocou testovacej sady 5 elementov vyšetrí stav jednotlivých orgánov tela, nasledovne sa pomocou ďalších testovacích sád testuje prítomnosť baktérií, vírusov, parazitov a plesní v organizme, ďalej zaťaženie ťažkými kovmi ,rádioaktívnym žiarením, elektrosmogom a geopatogénnymi zónami. Nakoniec sa pomocou špeciálnych sád KTT, pozostávajúcich zo vzoriek konkrétnych alergénov testuje prípadná alergia (peľová,prach,roztoče,zvieratá, chem.látky,čistiace prostriedky, kov, atd) alebo potravinová intolerancia.Výsledky sú k dispozícii hneď, bez čakania a bez bolesti, čo ocenia najmä deti.

Pri prvej návšteve sa s klientom konzultuje jeho zdravotný stav a zdravotné ťažkosti ktoré ho trápia. Následne sa diagnostikuje kde v tele sú energetické blokády, ktoré orgány je potrebné podporiť, aby sa telo mohlo detoxikovať, aké záťaže napr. stres, ťažké kovy, elektrosmog, geopatogénna záťaž, vírusy, baktérie, plesne atď. sú prítomné. Na tieto účely používame najnovší nemecký prístroj BICOM OPTIMA a k nemu príslušné testovacie sady. Pomocou nich sme schopní odhaliť aj problém-chorobu , ktorá ešte v organizme neprepukla a tým predchádzať zdravotným problémom, ako aj bez čakania a bezbolestne určiť presné záťaže prípadne alergény, ktoré spôsobujú problémy v organizme.Telo sa harmonizuje, aby sa dostalo do regulovateľného stavu, teda, aby následné terapie zamerané na konkrétne zdravotné problémy boli účinné. Ak ste chorí, tak práve toto je na začiatok veľmi dôležité. Pri každej ďalšej návšteve sa urobí kontrola a ďalšie terapie, zamerané na konkrétne problémy. Počas terapie sa podľa potreby nahrávajú individuálne kvapky, olej alebo čip, ktoré budete používať medzi jednotlivými terapiami. Zlepšenie nastáva vo väčšine prípadov takmer okamžite, je však potrebné počítať s viacerými návštevami cca každé 2 týždne, dať telu čas, aby sa „naštartovalo“ a aby sa odstránili vaše zdravotné problémy. Je to investícia do Vašej budúcnosti, starostlivosť o to jediné, čo je nenahraditeľné… Vaše zdravie.

 
Špičkový prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA Vám pomôže aj pri:

eliminácii alergických záťaží – čiže odstránení alergií a potravinových intolerancií, odstránenií vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela, autoimunitných poruchách, hormonálnej nerovnováhe, menopauze, urogenitálnych problémoch, oslabenej imunite rôzneho pôvodu, eliminácii závislostí vrátane fajčenia a alkoholizmu, odstránení chuti na sladké, strese, neurodermatitíde, psoriaze, atopickom ekzéme, akné a iných kožných problémoch, reume, tráviacich ťažkostiach rôzneho pôvodu a zápaloch sliznice tráviaceho systému, nadmernom potení, a rôznych iných akútnych a chronických problémoch

Diagnostické možnosti:
testovanie alergických reakcií na potraviny, všeobecných alergénov – pele, prach, zvieracia srsť, napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi, zaťaženie organizmu toxínmi a ťažkými kovmi, geopatogénnymi zónami, elektrosmogom atď…

 

Ak máte špecifický problém, ktorý ste na našich stránkach nenašli, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a biorezonancia dokáže pomôcť aj tam, kde by ste to nečakali.

Tel.: 0902 964 745

Späť nahor