Stres a psychické problémy

Biorezonancia dokáže pomôcť nielen telu, ale aj psychike.

Nová dôležitá úroveň ošetrenia:

Revolučný prístroj BICOM Optima má 135 nových programov v najnižšíom frekvenčnom rozsahu. Náročný technický vývoj umožnil rozšíriť frekvenčné spektrum o rozsah 1 – 25 Hz. Tým je  pre biorezonančnú terapiu k dispozícii aj najnižší frekvenční rozsah. To je veľmi dôležitý frekvenčný rozsah, v ktorom pracujú aj mozgové vlny. Keďže je mozog nadradenou riadiacou centrálou organizmu, môžeme vychádzať z toho, že terapiou v tomto najnižšom frekvenčnom rozsahu oslovíme i túto úroveň a môžeme dosiahnuť reguláciu uvoľnenia blokád na riadiacej úrovni, do ktorej pri terapii doteraz nebolo možné zasahovať.

To nám dáva možnosť riešiť aj zdravotné problémy psychického charakteru ako napr. depresie, autizmus, afektívne poruchy, úzkostné a panické stavy,  závislosti – na alkohole, drogách a liekoch a zároveň – čo je veľmi dôležité – poskytnúť aj podpornú terapiu pre ostatné problémy fyzického charakteru, pretože  symptómy sú akýmsi jazykom tela. Človek hovorí jednou rečou, ale dvoma jazykmi – psychickým a telesným.

 
Špičkový prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA Vám pomôže aj pri:

eliminácii alergických záťaží – čiže odstránení alergií a potravinových intolerancií, odstránenií vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela, autoimunitných poruchách, hormonálnej nerovnováhe, menopauze, urogenitálnych problémoch, oslabenej imunite rôzneho pôvodu, eliminácii závislostí vrátane fajčenia a alkoholizmu, odstránení chuti na sladké, strese, neurodermatitíde, psoriaze, atopickom ekzéme, akné a iných kožných problémoch, reume, tráviacich ťažkostiach rôzneho pôvodu a zápaloch sliznice tráviaceho systému, nadmernom potení, a rôznych iných akútnych a chronických problémoch

Diagnostické možnosti:
testovanie alergických reakcií na potraviny, všeobecných alergénov – pele, prach, zvieracia srsť, napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi, zaťaženie organizmu toxínmi a ťažkými kovmi, geopatogénnymi zónami, elektrosmogom atď…

 

Ak máte špecifický problém, ktorý ste na našich stránkach nenašli, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a biorezonancia dokáže pomôcť aj tam, kde by ste to nečakali.

Tel.: 0902 964 745

Späť nahor