Stop fajčeniu


Prestať fajčiť

Fajčenie patrí medzi nepríjemné zlozvyky, ktoré škodia nielen fajčiarom, ale aj jeho okoliu. Biorezonancia je všeobecne známa najmä vďaka svojim výsledkom v boji proti závislosti na nikotíne. Doprajte sebe, svojmu okoliu a aj svojej peňaženke úľavu v podobe terapie, ktorá Vás zbaví tohoto nepríjemného zlozvyku.

Bezbolestná odvykacia terapia najmodernejším biorezonančným prístrojom BICOM Optima zbaví Vaše bunky hladu po nikotíne.

Zavolajte nám  na číslo: 0902 964 745

Biorezonancčná metóda je bezbolestná a nemá vedľajšie účinky. Účinnosť je v porovnaní s inými spôsobmi na odvykanie fajčenia veľmi vysoká. Je to až 80 %, čo je zaraďuje k najúčinnejším na trhu.

Pomocou prístroja Bicom Optima je vysielaný do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.
Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

V poslednej dobe sa prístroj BICOM Optima stále viac využíva ako podporná metóda pri odvykaní fajčenia v mnohých krajinách.

Bicom Optima v rámci antinikotínovej terapie pracuje v 4 krokoch:

1. eliminácia stresu, psychickej závislosti ( viac možností)
2. detoxikácia organizmu
3. harmonizačný program ( viac možností)
4. antinikotínový program ( viac možností)

 
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a testujeme z ponúkaných programov:
typ programu (z ponuky Bicom Optima), zosilnenie signálu a dĺžku terapie
 

Pred a po zákroku:

Nedoporučujeme pred zákrokom akokoľvek fajčenie obmedzovať.
Celý proces trvá od 30 do 60min – v závislosti na programoch individuálne zvolených pre klienta, je úplne bezbolestný a bez vedlajších účinkov. Môže sa mu podrobiť každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.
Chuť na nikotín mizne ihneď nebo do niekoľko hodín po zákroku. Nutnosť fajčenia sa druhý deň ráno väčšinou už nedostavuje.
Aj napriek veľmi vysokej účinnosi tejto metódy je treba následne podporit úspěšnosť svojho sebaovládania a zodpovednosti, pretože biorezonancia neodstráni motorické návyky a sociálne zlozvyky (tj. napr. káva-cigareta atd.), ktoré si fajčiar vypestoval v priebehu fajčenia…

Možné krátkodobé reakcie:

Napriek tomu, že antinikotínový zákrok nemá vedľajšie účinky na organizmus, môžu sa v dôsledku ukončenia prísunu nikotínu do tela dostaviť krátkodobé reakcie, najmä:

• sucho v ústach
• mierne kovová chuť v ústach
• slabšia podrážděnosť, nervozita a nesústredenosť
• únava
• poruchy spánku
• mierna ospalosť
• zvýšená potivosť
• mierna bolesť hlavy

Tieto reakcie sú len krátkodobé a úplne zmiznú nejneskôr do 2 týždňov od vykonania zákroku. V prípade ťažkostí je možné absolvovať antinikotinový zákrok opakovane – druhý zákrok do 30-tich dní zdarma.

Čo sa deje vo Vašom tele keď prestanete fajčiť:

 • 20 minút – Váš krvný tlak a pulz sa vracia do normálu. Rovnako teplota Vašich rúk a chodidiel.
 • 8 hodín – Hladina kyslíku vo Vašej krvi sa zvyšuje do normálu a hladina oxidu uhoľného sa znižuje do normálu.
 • 24 hodín – Značne sa znižuje riziko náhlej srdcovej príhody.
 • 48 hodín – Nervové zakončenia obnovujú rast a Vaša schopnosť čuchu a chuti sa vracia do normálu.
 • 72 hodín – Celé Vaše telo sa stane 100% čisté od nikotínu a chemická abstinencia dosiahne vrchol. Vaše priedušnice začínajú odpočívať a tak sa zlepšuje dýchanie, kapacita pľúc sa začne tiež zvyšovať.
 • 10 dní až 2 týždne – Vaše telo si celkom zvykne na absenciu nikotínu, tak isto na absenciu 3500 látok a viac ako 500 plynov prítomných v každom šluku. Chemická (fyziologická) abstinencia je ukončená.
 • 3 týždne až 3 mesiace – Váš obehový systém sa značne zlepší, prechádzky sú ľahšie a celková funkčnosť pľúc vykazuje zlepšenie o 30%.
 • 1 až 9 mesiacov – Únava a zadýchanie sa znižuje, pľúcne riasy sa opäť obnovili a pľúca tak zvýšili svoju schopnosť vysporiadať sa s hlienom, udržiavať sa v čistote a znížiť možnosť infekcie.
 • 1 rok – Riziko infarktu myokardu sa zníži o viac ako polovicu.5 rokov – Riziko úmrtia na rakovinu pľúc sa zníži zhruba o polovicu oproti fajčiarom.
 • Riziko mozgovej príhody sa zníži na úroveň nefajčiara za 5-15 rokov. Riziko ochorenia rakovinou úst, hrtana sa zníži na polovicu.
 • 10 rokov – Riziko úmrtia na rakovinu pľúc je zhruba zhodné s rizikom nefajčiara. Predrakovinové bunky sú odstránené. Zníži sa tiež riziko rakoviny pier, hrtana, močového mechúra, obličiek a pankreasu.
 • 15 rokov – Riziko srdcovej príhody sa znížilo na úroveň rizika nefajčiara. Riziko úmrtia sa vrátilo takmer na úroveň osoby, ktorá nikdy nefajčila
 
Špičkový prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA Vám pomôže aj pri:

eliminácii alergických záťaží – čiže odstránení alergií a potravinových intolerancií, odstránenií vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela, autoimunitných poruchách, hormonálnej nerovnováhe, menopauze, urogenitálnych problémoch, oslabenej imunite rôzneho pôvodu, eliminácii závislostí vrátane fajčenia a alkoholizmu, odstránení chuti na sladké, strese, neurodermatitíde, psoriaze, atopickom ekzéme, akné a iných kožných problémoch, reume, tráviacich ťažkostiach rôzneho pôvodu a zápaloch sliznice tráviaceho systému, nadmernom potení, a rôznych iných akútnych a chronických problémoch

Diagnostické možnosti:
testovanie alergických reakcií na potraviny, všeobecných alergénov – pele, prach, zvieracia srsť, napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi, zaťaženie organizmu toxínmi a ťažkými kovmi, geopatogénnymi zónami, elektrosmogom atď…

Ak máte špecifický problém, ktorý ste na našich stránkach nenašli, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a biorezonancia dokáže pomôcť aj tam, kde by ste to nečakali.

Tel.: 0902 964 745

Späť nahor