Prístroj BICOM Optima ponúka viacero programov na pomoc pri príznakov chrípky a nachladenia.

Chrípka a prechaldnutie - biorezonančná terapia na podporu imunity

Chrípka a nachladnutie sú najčastejším ochorením, s ktorým Slováci bojujú. Chrípka má na bunky imunitného systému veľmi nepriaznivý vplyv – potláča jeho výkonné funkcie a oslabuje ho. V niektorých prípadoch môže mať vážny priebeh. Najčastejšie komplikácie chrípky sú zápal priedušiek, zápal stredného ucha, prínosových dutín a zápal pľúc. Osoby infikované chrípkou zvýšene vnímajú pridružené infekcie spôsobené patogénnymi mikróbmi (napr. streptokoky, stafylokoky). Nehovoriac o tom, že v dnešnej hektickej dobe sa ju mnohí z nás skôr pokúsia liečiť “za pochodu”. Takýmto spôsobom si však svoj stav len zhoršujeme a chorobu predlžujeme, nehovoriac a možných komplikácách ktoré sa môžu vyskytnúť ak chrípku prechodíte . Najmä s príchodom jesene je naša obranyschopnosť vystavená nadmernej záťaži. Silný imunitný systém však dokáže vírusom a baktériám vzdorovať.

Podporte svoj imunitny systém a vyhnite sa nepríjemným prejavom chrípky! Biorezonancia Vám ho pomôže naštartovať!

Biorezonancia v prvom rade podporí telo, aby sa zbavilo medzibunkovej záťaže, aby bolo opäť možná komunikácia medzi bunkami a mohli začať prebiehať samoregulačné schopnosti organizmu. Následne sa podporia orgány, ktoré sú pre správnu činnosť imunitného systému dôležité – slezina, pečeň, lymfatický systém, črevo. Ďalší postup je individuálny, každému klientovi testujeme vhodnosť viacerých terapií – aktivácia týmusu, zvýšenie obranyschopnosti, regulácia imunitného systému, poruchy imunity, podpora obranyschopnosti čreva, podpora NK buniek a iné. Je vhodná na podporu imunity aj u najmenších detí i seniorov.

Zavolajte nám  na číslo 0915 727 726 a objednajte sa

Imunitný systém je najdokonalejšia obrana organizmu voči vonkajším vplyvom. Súbor buniek a orgánov, ktoré tvoria imunitný systém, sa bránia proti infekčným organizmom, ako sú baktérie a vírusy. Pri takomto kontakte imunitné bunky okamžite začnú produkovať chemické látky, ktoré umožňujú bunkám regulovať svoj vlastný rast a správanie a taktiež zmobilizujú ďalšie bunky a nasmerujú ich na postihnuté miesta. Základom je teda je schopnosť organizmu odlíšiť telu vlastné a cudzie bunky a primerane na ne reagovať. V prípade normálnej funkcie imunitného systému sa obranné bunky aktivujú, ak sa v tele objavia cudzie látky (vírus, baktéria).
Za normálnych okolností je imunitný systém schopný vírus chrípky aktívne potlačiť, neplatí to však v prípade starších, chorých a oslabených ľudí, kde môže dôjsť ku skutočne závažným komplikáciám. Raz za niekoľko rokov dôjde k výraznej mutácii vírusu chrípky, čím vzniká úplne nový chrípkový vírus. Zmenený vírus vníma ľudský imunitný systém ako neznámu infekciu a preto sa nedokáže voči nej účinne brániť. Dôležitou súčasťou prevencie proti chrípke je preto aj systematické posilňovanie imunitného systému.
Znížená imunita je v dnešnej dobe je veľmi častým javom u dospelých ako i u detí. Veľmi častou príčinou zníženej imunity je tzv. vakcinačná blokáda, ktorá vzniká v organizme ako reakcia na očkovanie. Pri vstupnej diagnostike testujeme, či má Vaše dieťa v tele pozostatky po očkovacej látke, ktoré mu škodia. Môžu to byť ťažké kovy ako napríklad hliník,olovo, zlato, meď, ortuť, formaldehyd a iné. Tieto látky výrazne zaťažujú organizmus, ktorý sa ich prirodzene nevie zbaviť, vzniká začarovaný kruh. Biorezonančná metóda Vám cielenými frekvanciami pomôže ťažké kovy z tela vylúčiť.

Chcete posilniť svoj imunitný systém alebo sa zbaviť prejavov chrípky rýchlo a efektívne? Objednajte sa k nám ešte dnes! Disponujeme až tromi prístrojmi Bicom Optima čím Vám vieme v akútnych prípadoch zaručiť čo najskorší termín terapie – ešte v ten deň ako nám zavoláte!

Zavolajte nám  na číslo 0915 727 726 a objednajte sa

Aký je rozdiel medzi prechladnutím a chrípkou?

Príznaky chrípky a prechladnutia sú veľmi podobné. Pri ich rozlíšení pomôžu nasledujúce otázky:
1. Objavili sa ťažkosti náhle, v priebehu niekoľkých hodín?
2. Máte horúčku?
3. Vyskytuje sa teraz chrípka vo vašom regióne alebo ste prišli do kontaktu s chorým človekom?

4. Cítite sa slabý, unavený, „zbitý“?
5. Potíte sa alebo máte triašku?
6. Trpíte prenikavou bolesťou hlavy?
7. Máte bolesti svalov a kĺbov?
8. Trápi vás suchý kašeľ alebo bolesti hrdla?

Ak ste odpovedali kladne na prvé tri otázky a zároveň spĺňate dve z ďalších kritérií, je vysoká pravdepodobnosť, že máte chrípku.

 

 
Špičkový prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA Vám pomôže aj pri:

eliminácii alergických záťaží – čiže odstránení alergií a potravinových intolerancií, odstránenií vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela, autoimunitných poruchách, hormonálnej nerovnováhe, menopauze, urogenitálnych problémoch, oslabenej imunite rôzneho pôvodu, eliminácii závislostí vrátane fajčenia a alkoholizmu, odstránení chuti na sladké, strese, neurodermatitíde, psoriaze, atopickom ekzéme, akné a iných kožných problémoch, reume, tráviacich ťažkostiach rôzneho pôvodu a zápaloch sliznice tráviaceho systému, nadmernom potení, a rôznych iných akútnych a chronických problémoch

Diagnostické možnosti:
testovanie alergických reakcií na potraviny, všeobecných alergénov – pele, prach, zvieracia srsť, napadnutie vírusmi, baktériami, plesňami a inými parazitmi, zaťaženie organizmu toxínmi a ťažkými kovmi, geopatogénnymi zónami, elektrosmogom atď…

 

Ak máte špecifický problém, ktorý ste na našich stránkach nenašli, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a biorezonancia dokáže pomôcť aj tam, kde by ste to nečakali.

Tel.: 0915 727 726

Späť nahor